Dom u Magdy

Szukasz noclegu w Lubawce lub Kamiennej Górze? Kochasz Sudety tak samo jak my? A może szukasz domku do wynajęcia na wakacje lub długi weekend? Zatem trafiłeś idealnie, bo nasza oferta jest właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Lubawka to malowniczo położone miasteczko w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego, na granicy Sudetów Zachodnich i Środkowych, niedaleko Kamiennej Góry. W centralnej części tego obszaru mieści się jedno z największych obniżeń w Sudetach – Brama Lubawska. Gmina Lubawka od południa sąsiaduje z Republiką Czech. Od zachodu ogranicza ją Lasocki Grzbiet – najbardziej wysunięta na wschód część Karkonoszy. Na wschód od Lubawki leżą Góry Krucze oraz pasmo Gór Stołowych.

Posiadamy dwa domy do wynajęcia. Pierwszy dom to obiekt wybudowany w 2007 roku, położony na osobnej posesji co zapewnia swobodę wypoczynku i komfort spędzania wolnego czasu. W obiekcie znajdują się dwie łazienki, sala kominkowa i w pełni wyposażona kuchnia. Dom ogrzewany jest kominkiem co stwarza dodatkowy komfort przebywania w nim. Obiekt jest ogrodzony, parking strzeżony.

W okresie letnim, proponujemy znakomite miejsce do grillowania pod dachem, oraz plac zabaw dla dzieci, na którym znajdują się stoliki, huśtawka oraz piaskownica. Ponadto w lecie do dyspozycji jest także przewodnik górski. Dodatkową atrakcją jest zbiornik wodny w Bukówce, gdzie panują doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych.

W okresie zimowym do dyspozycji naszych gości jest instruktor narciarstwa zjazdowego – kochamy narty! W obiekcie znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania kuligu.

Noclegi Lubawka – Dom U Magdy, ceny kształtują się od 25 zł do 50 zł / osoba za dobę. Koszt pobytu uzależniony jest od sezonu, długości pobytu i ilości osób.

Lubawka? Kamienna Góra? Dolny Śląsk? Sudety? Noclegi Lubawka – zapraszamy!